Biz Kimiz ?

HAKKIMIZDA

2014 yılında Geçit Yazılım Bilgi İşlem ve Danışmanlık olarak faaliyet hayatına başlayan firmamız, yazılım, bilgisayar donanımı ve danışmanlık hizmetleri olarak üç grupta hizmet vermekte idi. Daha sonraki yıllarda müşteri memnuniyetine dayalı talep doğrultusunda 2016 yılında bünyesine hırsız alarm, yangın alarm, banket bariyer sistemleri, ses sistemleri, pdks cihazları v.b hizmet dallarını da katarak gelişimine devam etti. 2018 yılı itibari ile gelişimin bir parçası olarak Geçit Teknoloji Yazılım ve Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. olarak yoluna devam etmektedir. Sizlerin katkıları ve memnuniyeti neticesinde firmamız tüm hızıyla gelişimine devam edecek ve en güncel teknoloji ile müşterilerimizin her daim yanında olacağız.

Vizyonumuz

Sergilemiş olduğumuz kaliteli hizmete ek olarak ülkemiz ekonomisine katkıda bulunacak katma değerler ile Dünya’ya açılıp ithalat ve ihracat ’ta da yerimizi alıp tüm Ülkerlerde bayrağımızı dalgalandırmak bizlerin asli vizyonudur.

Misyonumuz

Hizmet vermekte olduğumuz her sektörde, ürün ve hizmetin en kalitelisini müşterilerimizle buluşturmak akabinde vereceğimiz teknik desteğin her daim arkasında durmak Geçit Teknoloji ailesinin tek misyonudur. Sergilemiş olduğumuz her işin öneminin bilincindeyiz.